Annonsera/Kontakta oss

Vi når alla!
Vi vill nå ut och beröra människor genom lokalt förankrade annonser och artiklar om allt och alla från den lilla människan till den stora händelsen. Våra tidningar inspirerar, underhåller och orienterar en stor läsarskara. Vi täcker alla hörn av det lokala med vikt på aktualitet och trovärdighet.

Spridning & upplaga
Hela Bjuvs, Klippans, Perstorps, Åstorps och Örkelljunga kommuner.
Upplaga 30 100 exemplar.

 

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/



Kontaktupplysningar
Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se


Säljledare
Johan Rosenberg
010-206 46 68
johan.rosenberg@lokaltidningen.se


Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Marcus Eriander
010-206 46 70
marcus.eriander@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Jonas Lindqvist
010-206 46 69
jonas.lindqvist@lokaltidningen.se


Mediasäljare
Stefan Suokas
010-206 46 67
stefan.suokas@lokaltidningen.se

Reporter
Perstorp, Örkelljunga
Diana Larsson
010-206 47 45
diana.larsson@lokaltidningen.se


Reporter
Per Ohlsson
010-206 47 52



Grafisk formgivare
Göran Hedin
010-206 47 90
goran.hedin@lokaltidningen.se


Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se

Nyhetsdesk och webbredaktion:
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Lokaltidningen Söderåsen
Garnisonsgatan 25C
254 66 Helsingborg

Telefon: 010-206 45 26



Prislista
Startsidan just nu
Missa inte
Politiken
Mest lästa
Ekstra Bladet
Senaste nytt
Ekstra Bladet
Mest lästa