KONTAKTUPPLYSNINGAR

Lokaltidningen Söderåsen
Garnisonsgatat 25C
254 66 Helsingborg

Telefon: 010-206 45 26

 

Vi når alla!

Vi vill nå ut och beröra människor genom lokalt förankrade annonser och artiklar om allt och alla från den lilla människan till den stora händelsen. Våra tidningar inspirerar, underhåller och orienterar en stor läsarskara. Vi täcker alla hörn av det lokala med vikt på aktualitet och trovärdighet.

Spridning & upplaga

Hela Bjuvs, Klippans, Perstorps, Åstorps och Örkelljunga kommuner.
Upplaga 30 100 exemplar.

Vid utebliven tidning använd denna länk:
http://utebliventidning.lokaltidningen.se/

 

KONTAKTUPPLYSNINGAR

Chefredaktör och ansvarig utgivare
Anders Sjölin
010-206 47 29
anders.sjolin@lokaltidningen.se
 
Mediasäljare
Stefan Suokas
010-206 46 67
stefan.suokas@lokaltidningen.se
 
Säljledare
Johan Rosenberg
010-206 46 68
johan.rosenberg@lokaltidningen.se

 
Reporter
Perstorp, Örkelljunga
Diana Larsson
010-206 47 45
diana.larsson@lokaltidningen.se
Key account manager
Markus Svensson
010-206 46 26
markus.svensson@lokaltidningen.se
 
Reporter
Per Ohlsson
010-206 47 52
Grafisk formgivare
Göran Hedin
010-206 47 90
goran.hedin@lokaltidningen.se

Mediasäljare
Jonas Lindqvist
010-206 46 69
jonas.lindqvist@lokaltidningen.se
 


Servicecenter
010-206 45 90
servicecenter@lokaltidningen.se
Nyhetsdesk och webbredaktion
Tipsa oss!
010-206 45 59
nyhetsdesk@lokaltidningen.se
 

 

Lokaltidningen Söderåsens nyhetsbrev

Anmäl dig till vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna tisdag och fredag